Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Puošiame pagrindinę Kauno miesto eglę

7d klasės mokiniai šiemet turėjo nuostabią galimybę prisidėti prie pagrindinės Kauno miesto eglės puošimo.

Kaip žinia, šiųmetė eglutė pagaminta iš daugiau nei 2 milijonų skaidrių plastikinių šiaudelių, kurių gamyba greitu metu jau gali būti uždrausta. Kodėl skaidrūs plastikiniai šiaudeliai? Todėl, kad šiaurinės meškos kailio plaukeliai yra skaidrūs, o sugulę glaudžiai vienas prie kito sudaro gražios baltos spalvos įspūdį. Šiemet eglutės kūrėja norėjo sukurti apsnigtos eglutės įspūdį (na, jei gamta tikrojo sniego pašykštėtų…) ir su šiaudeliais tai puikiai pavyko. Galbūt kas nors pasakysite, kad tai antiekologiška? Po šventės daugelis dekoracijų žmones džiugins dar ne vieną kartą, o tie šiaudeliai, kurių panaudoti jau nebus galima, bus saugiai atiduoti perdirbimo įmonei.

Biologijos mokytoja Eglė Bitinienė