Projekto „Pokyčio taškas“ užbaigimo šventė

Ką reikia pakeisti, kad būtų sustabdytas Žemės niokojimas ir klimato kaita? Žinoma, kad pirmiausiai savo įpročius. Norėdami kuo daugiau sužinoti apie galimybes gyventi kaip galima tvariau, mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos ekologiniame projekte „Kultūros sostinės pamokos „Pokyčio taškas“. Patyriminėse veiklose mokiniai sužinojo apie Lietuvos geologinius turtus, tyrinėjo maisto produktų sudėtį, skaičiavo savo ekologinius pėdsakus, iš antrinių žaliavų gamino naudingą daiktą. Baigėsi mokslo metai, baigėsi ir projekto veiklos. Visas projekte dalyvavusias mokyklas organizatoriai pakvietė į baigiamąjį renginį VDU Botanikos sode. Čia įvyko ekologinio projekto „Pokyčio taškas“ dalyvių šventė – orientacinis žaidimas ir koncertas mokiniams, edukacinė ekskursija mokytojams. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, suvenyrais, pavaišinti saldumynais ir pagirdyti mėtų arbata.
Mokytojos Rūta Bylienė, Jolanta Leonavičienė