Projektas „Empowering Girls for the Future of Jobs“

Mūsų gimnazijos Ig, IIa, IIb, IIg mokiniai kovo 9 d. dalyvavo projekte „Empowering Girls for the Future of Jobs“. Susitikimus su patirtį turinčiais žmonėmis organizuoja „Lietuvos Junior Achievement” kartu su partneriais „Women Go Tech”, iniciatyvą finansuoja „The Coca-Cola Foundation“. Savo profesiniu keliu nuo mokyklos suolo iki dabartinės karjeros su mokiniais pasidalino Dovilė, VILNIUS TECH lektorė, „Toastmasters District 108“ direktorė ir „Women Go Tech“ programos mentorė. Renginio metu ji dalinosi istorijomis technologijų, verslumo srityje. Tikimės, kad istorijos įkvėps mokinius drąsiau, be stereotipų rinktis savo karjeros kelią ir lavins reikiamus įgūdžius, kurie padeda jos siekti, tarp jų ir verslumo kompetenciją „Accelerator X“ programos metu.

Ekonomikos ir verslumo ugdymo mokytoja Sandra Paštuolytė