Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Prizas festivalyje „Švytintys akordeono garsai – 2018“

2018 m. lapkričio 24 d. Kauno M. Petrausko muzikos mokykloje įvyko III respublikinis festivalis „ŠVYTINTYS AKORDEONO GARSAI – 2018“. Festivalis buvo skirtas ne tik mokinių muzikavimui, tarpmokykliniam bendradarbiavimui, bet ir Pasaulinei dienai žuvusiesiems eismo įvykiuose atminti. Tai ne tik koncertinio, bet ir švietėjiško pobūdžio renginys. Siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių buvo pabrėžiama saugaus eismo svarba. Mokiniai festivalio metu atliko kūrinius, kurie pavadinimu ar programiniu turiniu siejosi su festivalio tema, jo tikslais ir uždaviniais.
Šiame festivalyje puikiai pasirodė „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus akordeono klasės mokinė Silvija Vaitkūnaitė (mokyt. Reda Labanauskienė), kuri buvo apdovanota specialiu Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos prizu.

Akordeono mokytoja ekspertė Reda Labanauskienė