Pradinukų STEAM projektas pristatytas respublikinėje konferencijoje

Gruodžio 8 d. Vilkaviškio pradinėje mokykloje vyko respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių nuotolinė konferencija „Tai įdomu!“. Konferencijoje dalyvavo 3a klasės mokiniai Kotryna Marušauskaitė, Gabrielė Valionytė, Lukas Beniulis, Kasparas Stančikas ir Kostas Ufartas. Komanda pristatė STEAM projektą „Garsų imitavimas. Specialiųjų garso efektų kūrimo menas“.

Konferencijoje mokiniai ne tik patys skaitė pranešimą, bet išklausė ir kitų dalyvių pristatymus apie aplinką ir jos kaitą, sveikatą, saugumą, gamtamokslinius tyrimus. Ekrane stebimi bandymai ir eksperimentai stebino ir skatino imtis veiklos. Trečiokai drąsiai dalyvavo diskusijose, atsakinėjo į moderatorės klausimus. Džiaugiuosi savo mokinių sėkmingu pasirodymu ir naudinga patirtimi.

Dalyvavimas šiame STEAM projekte buvo įdomus, motyvuojantis, kūrybiškas. Ieškojimai ir bandymai įtraukiantys. Garsų efektų kūrimui, garsų išgavimui vaikai naudojo pačias netikėčiausias priemones, buities daiktus.

Nuoširdžiausiai dėkoju mūsų rėmėjams – Beniulių šeimai – už pagalbą ruošiant video pristatymą ir geranoriškai suteiktus namus, kurie vienam šeštadienio pusdieniui tapo specialiųjų garso efektų kūrimo studija ir filmavimo aikštele.

3a klasės mokytoja Arūnė Janulevičienė