Pradinukų pasiekimai tarptautiniuose matematikos konkursuose

2021 m. kovo 18 d. vyko tarptautinis jau dvidešimt šeštasis matematikos konkursas „Kengūra 2021“. Jame dalyvavo 17092 mokiniai iš visos Lietuvos. Pradinukai kasmet jame noriai dalyvauja. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokinius ir šiais metais lydėjo sėkmė. Darijus Ovaltas, 2b klasės mokinys (mokytoja Gitana Skaudienė) ir Laurynas Rukas, 2c klasės mokinys (mokytoja Rita Sadauskienė) užėmė pirmą vietą ne tik mokykloje, savivaldybėje, bet ir Lietuvoje. Jie surinko maksimalų taškų skaičių- 150. Taip pat sėkmingai konkurse dalyvavo ir Nojus Lazaravičius, 4c klasės mokinys (mokytoja Laimutė Kučinskienė). Jis užėmė pirmą vietą mokykloje savo amžiaus grupėje bei 51 – savivaldybėje, Lietuvoje – 405. Nojus surinko 137,50 taško.

Tarptautinį matematikos konkursą „Pangea 2021“ Lietuvoje organizuoja „VIMS – International Meridian School“. Šis konkursas populiarina matematiką bei skatina dalyvauti gabius mokinius. Nojus Lazaravičius, 4c klasės mokinys, sėkmingai įveikė I ir II konkurso etapus ir užėmė I vietą savo amžiaus grupėje. Jam buvo įteiktas diplomas, medalis bei atminimo dovanėlė.
Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais bei linkime kitų matematinių laimėjimų!

Pradinių klasių mokytoja Laimutė Kučinskienė