Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Pradinukai AKTYV’istai

„Vyturio“ gimnazijos pradinukai dalyvavo projekte „AKTYV‘istai“, kuris vykdomas Kauno ikimokyklinėse ir pradinio ugdymo įstaigose. Projekto organizatoriai – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), projektą finansuoja – Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

Moksleiviai ne tik aktyviai sportavo, bet ir mokėsi stebėti organizmo reakciją į fizinį krūvį, susipažino su savo kūno galimybėmis, mokėsi taisyklingos laikysenos, kvėpavimo pratimų.
Mokytojams suteikta metodinė, konsultacinė pagalba, fiziškai aktyvių veiklų planavimo ir organizavimo bei teisingų vaikų judėjimo įgūdžių formavimo klausimais. Ši edukacinė, fiziškai aktyvi veikla paįvairino fizinio ugdymo pamokas.

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Tamošiūnienė