Pirmoji vieta konkurse „Būk saugus“ – mūsų penktokams!

Bendrojo ugdymo mokyklų konkursas „Būk saugus“ jau „išaugo“ Kauno miesto konkurso statusą ir  dabar jame dalyvauja mokiniai iš visos Lietuvos: Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių, Mažeikių, Skuodo, Alytaus ir kitų Lietuvos miestų gimnazijų bei mokyklų komandų susirinko net 74. Mūsų gimnazijai atstovavo 2 komandos: savo žinias bei gebėjimus demonstravo  penktokų komanda „Reindžeriai“ ir aštuntokių merginų komanda „Šypsenų komanda“.

Šio konkurso tikslas – formuoti moksleivių saugaus elgesio įgūdžius bei ugdyti gebėjimą naudotis pagrindiniais saugios gyvensenos būdais. Šių metų konkursą sudarė du etapai: mokiniams reikėjo atlikti teorinių žinių testą, o antrame etape pademonstruoti praktinius gebėjimus: suteikti pagalbą tvarstant sužeistą galvą, pademonstruoti, kaip teisingai užsisegti saugos diržus, savo žinias priešgaisrinėje saugoje pateikti kuriant plakatą, įgūdžius pademonstruoti saugaus eismo tema „Tvarkingas dviratis ir reikalavimai dviratininkui“.

Komisijai suskaičiavus balus paaiškėjo, kad tarp 5-8 klasių I vietą laimėjo mūsų gimnazijos komanda „Reindžeriai“, kurią sudarė 5d klasės mokiniai Mindaugas Levenauskas, Jokūbas Klimašauskas ir Deimas  Andriušis. Nugalėtojai apdovanoti konkurso organizatorių padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Konkursui mokinius rengė mokytoja Rūta Bylienė.

Mokytoja Rūta Bylienė