Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Pelnyti pasiekimai konkurse „Jaunieji fortepijono lyderiai“

Vienas iš prestižiškiausių Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos rengiamų konkursų yra respublikinis konkursas „Jaunieji fortepijono lyderiai“.
2019 m. gegužės 18 dieną jau ketvirtą kartą Kauno filharmonijos salėje varžėsi patys stipriausi, talentingiausi, turintys didžiausią konkursinę patirtį pianistai iš visos Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, kuriuos vertino žinomi Kauno pianistai – pedagogai, vadovaujami VDU muzikos akademijos dekano, doc. Sauliaus Gerulio. Visi konkurso dalyviai siekė pagrindinio prizo – kvietimo groti fortepijoninį koncertą kartu su VDU orkestru. Tokia teisė suteikiama laimėjusiems Grand Prix savo amžiaus kategorijoje.

Kauno „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus pianistai jau kelinti metai dalyvauja šiame konkurse ir laimi pirmąsias laureatų vietas. Šių metų konkurso dalyvė IX klasės mokinė Agnė Keturakytė, dalyvavusi vyriausiųjų kategorijoje, pelnė sau ir mokyklai šlovę, iškovojusi Grand Prix ir teisę rudenį koncertuoti su orkestru. Jos mokytoja Aušra Banaitienė džiaugiasi ir didžiuojasi savo mokine, nes atkaklus, sistemingas ir profesionalus darbas pasiteisino.

Nuoširdžiausiai sveikiname ir kitas konkurso dalyves, pelniusias laureatų diplomus: IV klasės mokinę Vestą Rybakovaitę, laimėjusią II vietą – mokytojos Aušros Banaitienės klasė, ir septintokę Ugnę Lukaševičiūtę, pelniusią III vietą – mokytojos Sigutės Mikalauskaitės Garšanovės fortepijono klasė.

Fortepijono mokytoja Aldona Didžiulytė