Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Pavasario kroso čempionatas

Šių metų balandžio 17 d. vyko Kauno miesto atviras pavasario kroso čempionatas. Jame dalyvavo moksleiviai iš 12 Kauno miesto mokyklų. Mūsų gimnazistai rungtyniavo 500 m ir 1000 m bėgime pagal amžiaus grupes. Tai Eitvydė Grigonytė – 5c klasė, Markas Varnagiris – 8b klasė, Eva Valančiūtė – 7c klasė, Justė Aurylaitė – 6b klasė, Marius Barila – 6b klasė, Vakaris Blaževičius – 6b klasė, Sonata Rimkutė – 6b klasė, Emilija Rybalkaitė – 6b klasė. Visi mokiniai labai stengėsi, parodė savo fizines savybes, sportinį charakterį. Nuoširdžiausiai dėkojam mūsų mokyklos mokiniams ir jų tėveliams už bendradarbiavimą. Tai padėjo ne tik užimti prizines vietas, bet ir sutelkti draugišką komandą. Visi pasirodė puikiai, bet geriausiai – Eva Valančiūtė – 7c klasė, ir Marius Barila – 6b klasė, užėmę trečiąsias vietas. Sveikiname ir didžiuojamės mokiniais, kurie garsina savo gimnaziją.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Skaidrė Daukšienė