Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Uniformos

[Paskelbta 2018-08-06]

Kauno „Vyturio“ gimnazijos mokinių uniformos aprašas

1-4 klasių mokiniams

Mergaitėms
Žalio trikotažo su languotu, klostuotu sijonėliu sarafanas, balta ar šviesi vienspalvė palaidinė. Žalio trikotažo švarkelis arba megztinis.

Berniukams
Žalio trikotažo su languoto audinio elementais švarkelis arba megztinis, juodos kelnės (ne džinsai), balti ar šviesūs vienspalviai marškiniai. Rekomenduojamas languoto audinio kaklaraištis.

5-8 kl., I – IV gimn. kl. mokiniams

Uniformos audiniai: žalias languotas „Strazdas“, kodas 15-05; žalias „Karvelis“, kodas 159.

Mergaitėms
Žalias švarkas arba megztinis ir languotas sijonas arba sarafanas (pasirinktinai). Šviesi vienspalvė palaidinė. Šiltu oru galima vilkėti liemenę. Šaltuoju metų laiku mergaitės prie švarko arba megztinio gali derinti juodas klasikines kelnes (ne džinsus, ne tampres).

Berniukams
Juodos klasikinės kelnės (ne džinsai), žalias švarkas arba megztinis. Šviesūs, vienspalviai marškiniai, kaklaraištis. Šiltu oru galima vilkėti vienspalvius marškinius ir liemenę.

Kaip įsigyti uniformą?

Uniformas galima įsigyti siuvykloje „Tometa“ (adresas internete www.uniformos.lt)
Megztinius galima užsisakyti įmonėje „Garlita“ (adresas internete www.garlita.lt)