Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Pasiekimai piešinių konkurse „Šikšnosparniai – naktiniai tvirtovių sargai“

4 a klasės mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Šikšnosparniai – naktiniai tvirtovių sargai“, kurį organizavo Kauno dailės gimnazija.
Piešdami mokiniai sužinojo daug naujos informacijos apie šikšnosparnius, jų naktines buveines.

Džiugu, kad buvo puikiai įvertinti net 5 mokinių darbai. Mastas Korickis ir Ema Lankininkė užėmė 1- ąsias vietas, Luknė Jusaitytė ir Jokūbas Antanaitis 2-ąsias vietas. Justinos Danilevičiūtės piešinys buvo apdovanotas diplomu už grafinį sprendimą. Visi mažieji dailininkai gavo daug dovanų – žaislą beždžionėlę, kuri tapo mūsų klasės simboliu, kvietimą žaisti dažasydį ir edukacijas Kauno III ir V fortuose.

Apsilankę Kauno III forte mokiniai apžiūrėjo piešinių parodėlę, pasidžiaugė savo kūriniais, edukacijos metu dar labiau pagilino žinias apie mažuosius naktinius skraiduolius.

Pradinių klasių mokytoja Rita Antanavičienė