Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Pamoka – edukacija „Saugus elgesys gatvėje“

Mūsų mokyklos priešmokyklinės grupės vaikai ir visi pirmokai apsilankė Kauno A.Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Dalyvavo pamokoje – ekskursijoje „Saugus elgesys gatvėje“. Vaikai diskutavo apie saugią kelionę autobusu, aiškinosi kelio ženklus. Atsakinėjo į klausimus, kaip saugiai pereiti kelią mieste ir užmiestyje. Stebėjo  „naktinį miestą“, klausė Roboto policininko apie kelių eismo taisyklių reikalavimus dviratininkams. Ėjo per kelią reguliuojama ir nereguliuojama pėsčiųjų perėja. Pamokos pabaigoje žiūrėjo filmą „Kelias į mokyklą“.

Mokiniai susipažino  su eismo aplinka ir joje egzistuojančia tvarka, eismo aplinkoje esančiomis grėsmėmis, eismo įvykių priežastimis ir pasekmėmis bei pėsčiųjų ir keleivių saugaus eismo užtikrinimo būdais. Tikimės, kad vaikai gebės taikyti įgytas žinias praktinėje veikloje.

Pradinių klasių mokytoja Auksė Frejienė

Norėdami peržiūrėti nuotraukų albumą, spauskite ant žemiau esančio paveikslėlio.

Saugus eismas