Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Padėka popiežiaus Pranciškaus sutikimo Kaune rengėjams

Padėka popiežiaus Pranciškaus sutikimo Kaune rengėjams

Lapkričio 15 d. Kaune vyko padėkos vakaras visiems, kurie savo darbu, laiku ir įvairiomis tarnystėmis bei dovanomis prisidėjo organizuojant popiežiaus Pranciškaus sutikimą Kaune rugsėjo 23 dieną, jam lankantis Lietuvoje su apaštališkuoju vizitu.

Kauno miesto meras, Tarybos nariai, savivaldybės administracijos, skyrių vadovai, policijos, Greitosios medicinos pagalbos, kitų tarnybų bei institucijų atstovai, taip pat bažnytinių institucijų darbuotojai, savanoriai, seserys vienuolės, seminaristai, diakonai dalyvavo šv. Mišiose seminarijos bažnyčioje ir padėkos vakare, kuris vyko arkivyskupijos salėje. Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas dėkojo Popiežiaus sutikimą organizavusiems žmonėms, kurių didelį rūpestį, nuoširdumą atliekant visas, net ir pačias mažiausias tarnystes, jis matęs. Bažnyčiai ir savivaldybės žmonėms, įstaigų ir tarnybų atstovams padėkojo meras Visvaldas Matijošaitis, įteikęs ir padėkas.

Kauno „Vyturio“ gimnazijai skirtą padėką už indėlį organizuojant Popiežiaus vizitą Kaune atsiėmė mūsų direktorė Aleksandra Bancevičienė.

Daugiau skaitykite Kauno arkivyskupijos svetainėje