Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Olimpiadų KINGS ir OLYMPIS pavasario sesija

Pasitikrinti savo žinias ir pasivaržyti su kitais Lietuvos mokiniais kviečia edukaciniai konkursai KINGS ir OLYMPIS. Jau prasidėjo registracija į pavasario sesijos olimpiadas.

Skatiname dalyvauti visus 1-12 klasių mokinius, nepriklausomai nuo jų akademinių gebėjimų, kadangi užduotys yra pritaikytos įvairių gebėjimų mokiniams. Dalyvaudami konkursuose, mokiniai gali patikrinti savo žinias, pakartoti mokomųjų dalykų medžiagą. Konkursai vyksta internetu, todėl jie lavina mokinių darbo kompiuteriu įgūdžius. Nugalėtojų laukia puikūs prizai!

KINGS 2019 m. pavasario semestro kvalifikacinis olimpiados turas vyks nuo vasario 25 dienos iki kovo 8 dienos. Daugiau informacijos ir registraciją rasite oficialioje Kings Lietuva svetainėje.

Edukaciniai konkursai OLYMPIS 2019 vyks kovo 1-31 dienomis. Registracija į konkursus ir detalesnė informacija svetainėje www.olympis.lt