Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Nuotolinio mokymo patirtis. Verbų paroda

Prasidėjęs šalyje karantinas apribojo daugelį mums įprastų aktyvių veiklų, tačiau paskatino gyventi išradingiau ir kūrybiškiau. Buvo įprasta prieš Verbų sekmadienį nusipirkti verbas Kaziuko mugėje arba iš miško atsivežti kelias kadagio šakeles. Buvimas namuose karantino metu paskatino šeimas išradingiau ruoštis šventėms.

Artėjant svarbiausiai krikščionių šventei – Šv. Velykoms, likę namuose jauniausieji 1-5 klasių  mokiniai prieš Didžiąją Velykų savaitę tikybos pamokai gavo užduotį. Iš turimų namuose ar gamtoje randamų įvairiausių medžiagų pasigaminti verbą, kuri papuoš šeimos šventinį Velykų stalą ir kartu su  maldomis  bus vilties ir prisikėlimo ženklas. Mokiniai labai aktyviai siuntė nuotraukas su pačių pagamintomis ar pieštomis verbomis, o tėveliai džiaugėsi, kad kuriant tradicinį priešvelykinį simbolį – verbą, galėjo prisidėti visa šeima.

Prasidėjus liturginiam Velykų laikui, dalinamės su jumis mūsų gimnazijos mokinių originaliomis darbelių nuotraukomis.

Tikybos mokytoja Virginija Petrulienė