Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Nuotolinio mokymo patirtis. Respublikinio kompiuterinių piešinių konkurso „Mano šeima“ nugalėtojai

Džiaugiamės puikiais rezultatais – respublikiniame IT konkurse „Mano šeima“ laimėta 2 ir 3 vietos! Sveikiname Matą Klimauską, 6c kl., ir Justą Junčių, 5b kl., kurie ir karantino sąlygomis neprarado kūrybiškumo ir su meile nupiešė savo šeimų portretus.
2020 gegužės mėn. respublikiniame 5-12 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse  „Mano šeima“, kurio darbai skirti tarptautinei šeimos, tarptautinei vaikų gynimo ir tėvo dienai paminėti, dalyvavo 28 Lietuvos ugdymo įstaigos iš 17-os  įvairių Lietuvos miestų. Kiekvienoje amžiaus grupėje darbų vertinimo komisija atrinko po tris geriausius darbus. Visi konkurso dalyviai gavo padėkas, nugalėtojų diplomus ir dovanėles.
Visi laureatų darbai paskelbti konkurso svetainėje (spauskite šią nuorodą).
IT mokytoja Jolanta Leonavičienė