Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Nuotolinio mokymo patirtis. Pamokos su rašytoju Tomu Dirgėla

Kauno „Vyturio” gimnazijos pradinukai džiaugiasi virtualiais susitikimais su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla. Susitikimuose su rašytoju jau dalyvavo beveik visos pradinukų klasės. Netradicinės lietuvių kalbos pamokos – susitikimai labai patiko ir vaikams, ir prie ekranų kartu dalyvavusiems tėveliams. Jų metu rašytojas šmaikščiai atsakinėjo į vaikų pateiktus klausimus, sakė, kad parašyti knygą jį įkvėpė oras. Mokinius  nustebino tai, kad per 4-5 metus šis rašytojas vaikams parašė net 14 knygų. Pirmokai domėjosi, ar rašytojas namuose neturi roboto pagalbininko. Antrokai pasirinktai autoriaus knygai nupiešė iliustracijas. T. Dirgėla pamokose pristatė naujausią savo knygą „Vytautas Didysis Žalgirio arenoje“ ir perskaitė ištrauką. Ketvirtokai virtualioje spaudos konferencijoje domėjosi ateities planais, kokių gi naujų knygų jauniesiems skaitytojams laukti.

Ačiū vaikų rašytojui Tomui Dirgėlai už nuoširdų ir smagų bendravimą.

Pradinių klasių mokytoja Arūnė Janulevičienė