Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Nuotolinio mokymo patirtis. Pamoka iš muziejaus

Sėkmingai vykdyti nuotolinį mokymą padeda ir muziejininkai, atvėrę virtualias prieigas prie muziejų. Kauno Maironio literatūros muziejaus edukatorės pateikė naują idėją – pakvietė mokyklas bendradarbiauti ir jungtis į nuotolines lietuvių literatūros pamokas muziejuje.
Gimnazijos bibliotekininkės, atsiliepusios į kvietimą, gegužės 8 dieną 8b klasės mokinius pakvietė į nuotolinę lietuvių literatūros pamoką „Maironio gyvenimo ir kūrybos keliais“. Muziejaus ekskursijų vadovė Henrika Skersonaitė linksmai pasakojo apie Maironio pomėgius, santykius su seserimis. Mokiniai sužinojo, kad Maironis išleido vienintelę poezijos knygą “Pavasario balsai”, o daugelis eilėraščių virto dainomis. Nepastebimai greitai prabėgo laikas, suteikęs mokiniams naujų žinių ir potyrių. Lietuvių kalbos mokytoja Reda taip pat džiaugėsi galimybe paįvairinti pamoką.
Dėkojame edukatorei ir tikėkimės, kad mokiniai išpildys pamokoje duotą pažadą ir rudenį apsilankys muziejuje.

Bibliotekos vedėja Ona Kazakevičienė

One Response