Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Nuotolinio mokymo patirtis. Nuotolinio ugdymo galimybės muzikos pamokose

Šiandien mokytojai kasdien susiduria su nuotolinio mokymo iššūkiais: trūksta žinių, patirties. Balandžio 20 d. respublikinio projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ dalyvė, gimnazijos muzikos mokytoja Deimantė Jankūnaitė ir gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Kauno miesto bendrojo ugdymo muzikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė, muzikos mokytoja metodininkė Violeta Belevičiūtė nuotoliniu būdu dalinosi patirties sklaida su Lietuvos muzikos mokytojais. Organizuojant nuotolinę vaizdo konferenciją aktyviai bendradarbiavo ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Vaizdo konferencijai ruoštasi labai atsakingai: apgalvota, kokių žinių labiausiai trūksta kolegoms, orientuotasi į nemokamų ir lengvai prieinamų platformų demonstravimą, parodyti praktiniai žingsniai, kaip naudotis viena ar kita skaitmenine programa, dalintasi išmaniųjų įrenginių naudojimo galimybėmis pamokose.

Gerosios patirties sklaidos vaizdo konferencija sulaukė didelio  populiarumo. Užsiregistravo daugiau  kaip 70 muzikos mokytojų iš visos Lietuvos. Džiugu, kad idėja pasidalinti savo patirtimi atliepėme Lietuvos muzikos pedagogų lūkesčius šiuo nelengvu laikotarpiu.

Dėkoju gimnazijos jaunajai kolegei Deimantei Jankūnaitei, Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų metodinio būrelio nariams už dalijimąsi patirtimi, konsultacijas bei įžvalgas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė

One Response

1. direktorė parašė:

Gera matyti besišypsančią mokytoją ir neliūdnus mokinius. Sėkmė, mielieji. Iki pasimatymo gimnazijoje po karantino.

Komentuoti negalima.