Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Nuotolinio mokymo patirtis. Erasmus+ projektas „Europe Trivia game“ įsibėgėja

Džiaugiamės, jog nuotolinio mokymo metu mokytojai kartu su mokiniais ir toliau aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose. Karantinas nėra kliūtis, kai turi tokius mokinius kaip Karolis Dzinzinas, Matas Klemantavičius, Pijus Juodišius, Mykolas Giedraitis (visi iš II g klasės). Tai komanda, kuri puikiai darbavosi visą balandžio mėnesį, kad Erasmus+ projektui „ETG“ sukurtų mūsų šalį pristatantį vaizdo filmuką.

Šiame projekte dalyvaujančių Europos šalių mokyklų mokiniai kūrė projekto „Europa Trivia game“ logotipą. Džiugu, kad po ilgo balsavimo iš daugybės logotipų dalyviai išrinko Pijaus kurtą logotipą. Nugalėtojas buvo paskelbtas gegužės 9 d., minint Europos dieną.

Mokiniai, esantys projekto darbo grupėje, visą karantino laikotarpį dalyvavo eTwinning platformoje esančių Kahoot klausimynų, kuriuos rengė tarptautinės mokinių ir mokytojų komandos, testavime. Iš daugiau nei 60 mokinių tarp aktyviausių ir šaunias žinias demonstruojančių lietuvių būtina išskirti Karolį Dzinziną (IIg), Viktoriją Kašėtaitę (Ig), Agniją Vasiljevą (IIIc) ir Pijų Juodišių (IIg).

Anglų kalbos mokytoja Vaida Paulauskienė

One Response

1. Aleksandra parašė:

Komandinis darbas, vertas pasididziavimo. Sekmes!

Komentuoti negalima.