Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Nemokamas internetinis konkursas „Išmanioji diena“

„Išmanioji diena“ yra nemokamas internete vykstantis konkursas, kurio metu I-IV klasių mokiniai atlieka užduotis iš 7 mokslų kategorijų: matematikos, informatikos, fizikos, chemijos, biologijos ir ekonomikos bei bendrojo išsilavinimo. Kaip teigia organizatoriai „šis konkursas padeda įkvėpti jaunąją kartą labiau domėtis mokslu bei technologijomis – tai rodo praėjusių metų rezultatai ir gausus dalyvių būrys.“ „Išmaniosios dienos“ dalyviai po išspręsto testo gauna išsamią rezultatų analizę bei dalyvavimą konkurse patvirtinantį diplomą. Konkursą organizuoja „Nacionalinė moksleivių akademija“.

„Vyturio“ gimnazijos I-IV gimn. klasių mokiniams, iš anksto užsiregistravusiems pas savo dalykų mokytojus arba klasės vadovą, konkursas vyks spalio 10 d. 10 val. 211 kabinete. Mokytojus informuoti galima iki spalio 9 d. 14 val.

Apie konkursą „Išmanioji diena“ galite skaityti ir registruotis https://ismaniojidiena.lt/