Vita Rusteikienė

Esu solfedžio vyresnioji mokytoja, pedagoginio darbo stažo pradžia – 2010-ieji metai.
2005-ais metais Šiaulių konservatorijoje baigiau choro dirigavimo specialybę, įgijau muzikos mokyklos chorinio dainavimo mokytojos, choro dirigentės, choro (ansamblio) artistės kvalifikaciją. 2009-ais metais Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje įgyta dirigento profesinė kvalifikacija (choro dirigavimas) ir suteiktas muzikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis. 2011-ais metais Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijoje baigiau bendrosios muzikos didaktikos studijų programą ir įgijau Muzikos magistro laipsnį bei mokytojo profesinę kvalifikaciją. 2014-ais metais man suteikta vyresniojo mokytojo (Choro ir muzikos teorijos dalykai) kvalifikacinė kategorija.
2006-2017-ais metais dirbau Vytauto Didžiojo universitete, VDU kamerinio merginų choro chormeistere; o nuo 2009-ųjų metų Kauno Šv. Kryžiaus (Karmelitų) bažnyčioje subūriau mišrų jaunimo chorą „SongDeo“, su kuriuo sekmadieniais giedame Šv. Mišių liturgijoje, paruošiame koncertines bei Dainų švenčių programas. 2010-2020-aisiais metais buvau Kauno Technologijos Universiteto, choro „Absolventas“ koncertmeistere, o 2011-2019-ais metais – Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykloje „Varpelis“, choro ir teorijos dalykų mokytoja. Nuo 2019-ųjų metų esu Kauno „Vyturio“ gimnazijos chorinio dainavimo mokytoja bei mišraus choro „Vyturys“ vadovė. O nuo 2020-ųjų metų – Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus solfedžio mokytoja.
Laisvalaikį mėgstu leisti gamtoje, sodyboje, kur džiaugsmą ir ramybę teikia kiekvienas žiedas, paukščių giesmės ir pušų ošimas. Didžiulė laimė, jog galiu prisiliesti, tiek puoselėjant gamtos grožį, tiek skiepijant jauniems žmonėms meilę Muzikai.