Raimonda Stasaitienė

Esu solfedžio vyresnioji mokytoja, pedagoginis darbo stažas tęsiasi nuo 1988-ųjų metų.
1979-ais metais baigiau J.Gruodžio konservatoriją, chorvedybą (įgijau choro vadovo, solfedžio mokytojos muzikos mokykloje kvalifikaciją). 1986-ais metais įgijau magistro laipsnį LTMA (chorvedyba). Dirbau Kauno kolegijoje, dėsčiau instrumentinę muziką (fortepijono pamokos).
Daug metų dainavau saviveikliniame chore ,,Diemedis“, koncertavome įvairiose Europos šalyse. Nuo 2001-ųjų metų dirbu ,,Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje – dėstau solfedžio. Ši disciplina yra būtina kiekvienam instrumentalistui, tai mokslas, kuris lavina klausą, ritmiškumą, supažindina su visais muzikos pagrindais.
Kasmet mokykloje drauge su kolegėmis organizuojame solfedžio olimpiadas, taip skatindamos mokinių susidomėjimą bei motyvaciją. Su ugdytiniais esame dalyvavę respublikinėse solfedžio olimpiadose. Visada džiaugiuosi žingeidžiais, imliais vaikais, o muzika tikrai visada praturtina jauno žmogaus gyvenimą, praplečia akiratį.
Laisvalaikiu domiuosi literatūra, teatru.