Kristina Ivanauskienė

Esu muzikos istorijos vyresnioji mokytoja, taip pat dėstau bendrą fortepijoną.
Mano Credo: Kiekviename mokinyje matyti asmenybę, kad mokytis būtų gera ir džiugu.
1982-ais metais Kauno J. Gruodžio konservatorijoje baigiau chorinio dirigavimo specialybės kursą.(įgijau choro dirigentės, muzikos mokytojos, solfedžio mokytojos specializaciją). 1987-ais metais baigiau Klaipėdos universitetą (specializacija – kultūros-švietimo darbuotojo, choro kolektyvo vadovo).
1988-1992–ais metais dirbau Kauno valstybiniame chore.
1992-2002-ais metais – Kauno mokykloje „Anima“ muzikos mokytoja.
2002-2003-ais metais buvau Kauno „Vyturio“ gimnazijos direktorės pavaduotoja.
Kadangi jaučiu pašaukimą dirbti pedagoginį darbą, nuo 2003-ųjų metų dirbu šioje mokykloje muzikos istorijos ir papildomo fortepijono mokytoja.
Organizaciniai gebėjimai padeda organizuoti ir vesti renginius. Esu tolerantiška ir komunikabili, tad greitai randu bendrą kalbą tiek su mokiniais, tiek su kolegom. Į mokymosi procesą mėgstu žiūrėti kūrybiškai, kad mokiniai pamokose ne tik įgautų žinių, bet ir gerų emocijų.
Laisvalaikiu sportuoju, keliauju, domiuosi psichologija, lankau įvairius renginius, koncertus, teatrus, parodas.