Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Muzikos skyriaus laimėjimai

Š. m. vasario 2 d. Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje vyko I Respublikinis jaunųjų dainininkų ansamblinio muzikavimo konkursas.
Konkurse dalyvavo mokiniai iš Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Kauno sakralinė muzikos mokyklos, Raseinių meno mokyklos, Klaipėdos Vydūno gimnazijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos ir Kauno „Vyturio“ gimnazijos. Konkurso dalyvius vertino kompetentinga komisija: pirmininkė – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė GITANA PEČKYTĖ – VILKELIENĖ, Kauno kultūros centro mišraus choro “Kamertonas” meno vadovas ir dirigentas, Kauno valstybinio choro dirigentas KĘSTUTIS JAKELIŪNAS, Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos “Varpelis” fortepijono metodinės grupės vadovė, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos fortepijono metodinės grupės mokytoja-ekspertė INA VAIČIENĖ.

Sveikiname Muzikos skyriaus mokines Miglę Koklevičiūtę ir Moniką Mingaudaitę, laimėjusias II laipsnio diplomą. Jas paruošė mokytoja Rūta Skučienė, koncertmeisterė Ayda Kugevičienė.

Š. m. sausio 30 d. Alytaus r. meno ir sporto mokykloje vyko VIII Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas-seminaras „Linksmoji polkutė 2019“.
Konkurse varžėsi daugiau nei 96 dalyviai iš įvairių muzikos ir meno mokyklų. Atvykę iš visos Lietuvos solistai, duetai, tercetai, kvartetai ir įvairios sudėties ansamblių dalyviai pademonstravo savo gebėjimus, pabendravo, pasidalino patirtimi, užmezgė draugiškus ryšius, suteikė galimybę paklausyti kitų tautų ir kompozitorių aranžuotų įvairių polkų.

Sveikiname Muzikos skyriaus mokinę Eva Tendzegolskytę, laimėjusią šiame konkurse diplomą. Ją ruošė ir akomponavo mokytoja Monika Jurgilaitė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Reda Labanauskienė