Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Muzikos festivalis „Siurprizas“ Jiezne

Šių metų kovo 22 dieną pirmų ir antrų klasių mažieji muzikantai iš visos Lietuvos suvažiavo į Jiezno kultūros namus. Respublikiniame mažųjų atlikėjų festivalyje „Siurprizas“ Kauno „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus jaunieji akordeonistai Paulius Vonžodas ir Gytis Taparauskas, smuikininkės Saulė, Mėta ir Liepa Juciūtės, Kotryna Kudirkaitė, Miglė Vaidelytė, Rugilė Rachlevičiūtė, Emilija Jurkšaitė, Ana – Samanta Kaupelytė, Berta Kolesinskaitė ir pianistai Mantas Alšauskas bei Tadas Burokas pasirodė scenoje grodami savo mylimais instrumentais. Visi muzikantai atliko programas įspūdingame koncerte, o pabaigoje susitiko su Hariu Poteriu, džiaugėsi gautomis dovanėlėmis ir pasivaišino šventiniu tortu. Mokytojų Redos Labanauskienės, Jurgitos Tervydienės, Jolantos Pienauskienės, Danutės Sūnelaitienės, Skaidrės Maldonienės ir Aušros Banaitienės dėka mūsų mokyklos ugdytiniai aplankė svetingą ir šventišką Jiezną.

Muzikos mokytoja Aušra Banaitienė