Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Muzikinė kelionė į žiemos pasaką

Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyrius šv. Kalėdų laukimą užpildė įvairiais šventiniais renginiais. 2019 m. gruodžio 17 d. gimnazijos aktų salėje Muzikos skyriaus fortepijono klasės mokiniai ir mokytojai ne tik kūrė šventinę nuotaiką, bet ir dalyvavo tarptautiniame eTwinning Erasmus+ projekte „Kelionė į pasakų šalį“. Mokytojų V. Jucevičienės, A. Didžiulytės, A. Banaitienės, S. Maldonienės ir G. Palskytės mažieji pianistai pateikė ypatingą istoriją – koncertą „Muzikinę žiemos pasaką“ praturtintą vizualizacijomis, vaikų piešiniais. Programiniai fortepijoniniai kūriniai ir teatralizuota koncertinė apranga padėjo atsiskleisti pasakų personažams. Mokytoja V. Jucevičienė labai šiltai ir jaukiai sekė pasaką žaismingai pristatydama atlikėjus, kurie su dideliu džiaugsmu atliko mylimų pasakų herojų kūrinėlius, kūrė šiltą, šventinę ir kalėdinę nuotaiką.

Fortepijono mokytoja Aušra Banaitienė