Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Mokytoją Rinaldą Burinskienę prisimenant…

Mokytoją Rinaldą Burinskienę prisimenant…

Nuvyto dainavusio balsas. Gerumo gėlė, užkišta už gyvybės paveikslo, užgeso.
Šermukšnio uogos kaip kraujas laša be garso:
gailėtis gyvenimo – gyvenimo negalėt.

Justinas Marcinkevičius

2021 metų lapkričio 21 dieną Anapilin iškeliavo mokytoja Rinalda Burinskienė.

Rinalda Burinskienė pradėjo dirbti Kauno „Vyturio“ gimnazijoje (tuo metu Kauno 27-ojoje vidurinėje mokykloje) 1992 metais rugsėjo 1 dieną. Pedagoginę veiklą gimnazijoje baigė 2019 metų rugpjūčio 30 dieną.

Mokytojos Rinaldos gimnazijoje kuriamai chorinio dainavimo tradicijai daugiau kaip 20 metų. Su savo mokiniais visada dalyvaudavo Kauno miesto ir Lietuvos dainų šventėse, Sakralinės muzikos chorų festivaliuose „Cantate Domino“, Kauno ir miesto moksleivių chorų festivalyje „Vilties daina“ Kauno filharmonijoje, Lietuvos vidurinių mokyklų ir gimnazijų mišrių chorų konkurse „Dainuok ir keliauk“, ilgus metus puoselėjo bendradarbiavimą tarp „Vyturio“ gimnazijos ir Punsko Kovo 11-osios licėjaus chorų.

Vadovaujamas Rinaldos Burinskienės mišrus choras „Vyturys“ atliko įvairiapusį repertuarą: klasikinę lietuvių ir užsienio šalių chorinę muziką, populiarias jaunimo dainas ir giesmes. Choras yra laimėjęs ne vieną tarptautinį, respublikinį įvertinimą. Profesionalios vadovės dėka mokiniai išmoko pažinti ne tik chorinę kultūrą, bet ir šiltai bendrauti, dalintis, suprasti ir padėti vienas kitam.

Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenė dėkinga už tą gražų, skambų dainoje kelią, kurį nuėjome kartu.

Ilsėkis ramybėje, mylima choro vadove.