Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Mokytis iš kino įdomiau

Sąmoningumo didinimo mėnesį „Be patyčių“ 6a ir 6b klasės veiklą pradėjo netradicinėje aplinkoje – kovo 7 dieną mokiniai lankėsi Romuvos kino teatre, kur dalyvavo edukacijoje „Mokausi iš kino“. Stebėdami Europos šalių kino forumo „Scanorama“ rekomenduojamą filmą „Atsargiai, ragana!“, gvildeno aktualias temas: jauno žmogaus atsivėrimas pasauliui, drąsa ir galimybė pažinti pasaulį ir save, atvirumas kitoniškumui, šeimos samprata ir santykiai. Filmui pasibaigus, geriau suprasti pagrindinę mintį ir pasigilinti į jauno žmogaus aktualijas ar filmo metu kilusius klausimus padėjo moderatorių pravesta diskusija.

Ko išmokome? Filmo siužetas dar kartą parodė, kokie svarbūs yra tarpusavio santykiai paaugliams, koks reikšmingas tėvų vaidmuo, net jei kartais ir atrodo priešingai, o svarbiausia, įsitikinome, jog kasdien mokykloje mus supantys, kitaip atrodantys, iš pirmo žvilgsnio mums galbūt nepatinkantys žmonės iš tiesų yra jautrūs, kūrybingi, ir netgi gali tapti mums pačiais geriausiais draugais, nes, nors kiekvienas skirtingas, tačiau kiekvienas reikalingas.

Auklėtojos Vaida Paulauskienė, Vaida Varžgalienė