Mokslo populiarinimo diena gimnazijoje

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė 2022“ rugsėjo 8 – 16 dienomis vėl pakvietė mokyklų bendruomenes į renginius įvairiose aukštosiose mokyklose ir kolegijose. Mokiniams tai puiki proga ne tik pabėgti iš įprastų klasių, bet ir betarpiškai prisiliesti prie mokslo atradimų, dalyvauti tyrimuose ir laboratorijose, pasiklausyti dėstytojų ir mokslininkų paskaitų bei pasimatuoti studento kėdę.

Mūsų gimnazija, laikydamasi ilgametės tradicijos, vieną savaitės dieną paskelbė netradicinio ugdymo diena, kurios metu mokytojai galėjo organizuoti patyrimines ir pažintines veiklas. Visos pamokos rugsėjo 16 dieną 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių mokiniams persikėlė į aukštųjų mokyklų auditorijas ir laboratorijas. Šiais metais mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ programoje buvo pasiūlytos net 379 įvairios veiklos, tad išsirinkti tikrai buvo iš ko!

Daugelio veiklų įspūdžiais yra pasidalinta mūsų gimnazijos socialinėje paskyroje Facebook, o čia susipažinkite su keliomis užfiksuotomis akimirkomis.

Kitas, jubiliejinis 20-asis, mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ vyks 2023 metų birželio mėnesį.

Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ koordinatorė gimnazijoje Jolanta Leonavičienė