Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Mokslo mugė „Mūsų ateities pasaulis“

Kauno „Vyturio“ gimnazija jau trečius metus yra didžiausio mokslo populiarinimo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ partnerė ir aktyviai įsitraukia į festivalio renginius. Rugsėjo 14 dieną pamokos gimnazistams vyko mokslo festivalio laboratorijose, mokomosiose dirbtuvėse, KTU, VDU fakultetų auditorijose, kur mokiniai stebėjo studentų atliekamus bandymus, specialias parodas ir klausė mokslininkų paskaitų.

Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ mokslo mugėje „Mūsų ateities pasaulis“ rugsėjo 15 d. dalyvavo ir Kauno „Vyturio“ gimnazijos chemijos, fizikos mokytojai, mokiniai bei gimnazijos savanoriai. Keletui valandų šeštadienį PLC „Mega“ fojė virto didžiule mokslo laboratorija, kurioje tyrėjais galėjo tapti visi norintys. Gimnazistų demonstruojami eksperimentai su saldainiais, piešimas dažančiais augalais, putojantys tirpalai ir kiti bandymai sudomino ne tik mažuosius mugės lankytojus, bet ir jų tėvelius. Mokiniai po pasirodymo džiaugėsi nauja patirtimi, kurią įgijo netradicinėje aplinkoje.

Mūsų gimnazistai savanoriavo „karštuose“ mugės taškuose. Savanoriaujantys mokiniai padėjo lankytojams surasti juos dominančius stendus, dalino viktorinos anketas, budėjo informaciniame centre.
Ačiū mokytojams Reginai Rupkutei, Eglei Bitinienei, Jolantai Žemaitienei, Vytautui Baršauskui ir jų mokiniams bei gimnazijos savanoriams, savo laisvadienį skyrusiems socialinei veiklai!

Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ koordinatorė gimnazijoje
IT mokytoja Jolanta Leonavičienė

One Response

1. Jolanta parašė:

Ačiū, puikiai atstovavote gimnazijai.

Komentuoti negalima.