Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Mokinių koncertas kauniečiams miesto Rotušėje

Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus mokiniai ir mokytojai trečiąją Advento žvakę įžiebė Kauno Rotušės baltojoje salėje.

Rotušės skliautuose aidėjo fortepijono, smuikų, saksofono, akordeono, kanklių, bandonijos, birbynės garsai. Koncerte dalyvavo net 53 mokiniai. Apie kiekvieną atliekamą kūrinį, muzikos autorių mokytoja ekspertė Aldona Didžiulytė papasakojo įdomių istorijų ir faktų. Skambėjo įvairiausia muzika: nuo baroko iki roko klasikos. Pasibaigus koncertui, atlikėjus aplankė Kalėdų senelis, nešinas pilnu maišu saldžių dovanų, ir apdovanojo kiekvieną koncertavusį moksleivį.

Dėkojame Kauno miesto muziejaus darbuotojams, suteikusiems galimybę gabiausiems mūsų gimnazijos Muzikos skyriaus mokiniams koncertuoti vienoje iš gražiausių Kauno miesto salių. Gimnazijos mokiniai ir mokytojai susirinkusiems klausytojams linkėjo gražių Kalėdų, ramybės, tarpusavio supratimo ir vaikiško šventinio džiugesio.

Gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė

Taip pat skaitykite Kauno miesto svetainėje

Fotografavo mokytojas A. Morkūnas. Daugiau nuotraukų žiūrėkite albume https://photos.app.goo.gl/7v3ZcY1RNh9b4btP6 .