Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Misija „Padauža, bet Dievo vaikas“

Popiežiaus Pranciškaus paskelbtas ypatingasis Misijų mėnesio renginys įvyko. Spalio 11 dieną 5 ir 8 klasių mokiniai kartu su kitais Kauno miesto mokyklų moksleiviais dalyvavo šventiniame renginyje. Susitikimas su misionieriais vyko Kauno Arkikatedroje. Moksleiviai klausė pasakojimų, kas yra misijos, stebėjo video siužetus apie Afrikos vaikų gyvenimą. Vėliau atskiroms amžiaus grupėms misionieriai dalijosi savo liudijimais ir kvietė bendrai melstis už pokyčius pasaulyje. Vaikai rašė savo maldas, jas klijavo į pasaulio žemėlapį ir buvo palaiminti misionierių.

Linksmoji dalis mokiniams vyko kitose miesto erdvėse pagal pasirinktus teminius užsiėmimus. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime „Atrask savo misiją“, o kiti – amatų dirbtuvėse gaminosi birbynes. Su naujais įspūdžiais, bendryste ir nuoširdžiais pasiryžimais širdelėse vaikai grįžo į namus, kur kiekvienas savo aplinkoje žadėjo tapti misionieriumi – geru pavyzdžiu ir gerais darbais liudyti kitiems Dievo meilę ir taip keisti pasaulį.

Tikybos mokytoja Virginija  Petrulienė