Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Apie Microsoft Office 365 naudojimą gimnazijoje

Kauno „Vyturio“ gimnazijoje pamokų organizavimui, bendruomenės komunikacijai (pokalbiams, vaizdo susitikimams, korespondencijai), turinio kūrimui ir dalinimuisi informacija naudojama Microsoft Office 365 internetinė platforma. Prisijungę joje galime rasti daug integruotų taikomųjų programų – OneDrive, Outlook, OneNote, Teams, Word, Excel,  Powerpoint, Sway, Forms ir kt.

Paaiškinimus, kaip naudotis MS Office 365 programomis, taip pat rasite gimnazijos svetainės puslapyje Microsoft Office 365 aplinkos naudojimas

Kiekvienam gimnazijos mokiniui ir visam pedagoginiam personalui (administracijai, mokytojams, švietimo pagalbos specialistams) yra sukurtos MS Office 365 paskyros, prisijungimo vardai ir slaptažodžiai.

  • MS Office 365 administratoriumi gimnazijoje paskirtas IKT specialistas Vaidas Mickonis  vmickonis@gmail.com

Microsoft Office 365 programos TEAMS naudojimas

Programa MS Teams – tai pokalbių, susitikimų, turinio dalinimosi internete sprendimas. Geriausias funkcionalumas pasiekiamas naudojant darbalaukio aplikaciją. Taip pat yra galimybė Teams naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose (Android, iOS) arba per naršyklę prisijungus prie Office 365.

Teams Windows
Teams iOS
Teams Android
Teams per naršyklę naudojant Office 365 paskyrą 

Visais atvejais prisijungimui prie Teams naudokite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį, kaip ir jungiantis prie Office 365.

Kalbos nustatymas

Prisijungę prie Teams aplinkos, galite pakeisti programos kalbą.
Tai padaryti galite paspaudę ant savo profilio ikonos → Settings → Language

 

[Atnaujinta 2022-04-22]