Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Mes už švarų pasaulį!

Pasaulinės aplinkos tvarkymo dienos Lietuvoje organizatoriai pakvietė mokyklas ir kitas organizacijas kartu su daugiau kaip 150 valstybių minėti World CleanUp Day. Kadangi Lietuvoje dažnai vyksta akcijos „Darom“, mūsų šalyje šiukšlių vis mažėja, todėl minint šią dieną buvo siūloma tiesiog pabūti gamtoje, pabendrauti, smagiai praleisti laiką su draugais. Dalyviai galėjo pasirinkti, į kurį renginį nori registruotis – ar apsilankyti kokiame nors parke, ar surengti tvarkymosi talką, ar dalyvauti specialiame moksleivių sąspietyje (flashmob).

Į aplinkos tvarkymo akciją užsiregistravo daugiau kaip 200 mokyklų, tarp jų ir „Vyturio“ gimnazija. Socialinė pedagogė I.Čiapaitė su būreliu gimnazistų apsilankė Kauno Zoologijos sode, kur linksmai grėbė lapus ir apžiūrėjo gyvūnus. O 5a klasės mokiniai nusprendė dalyvauti specialiame moksleivių sąspietyje, kuris vyko rugsėjo 20 d. 12 val., ir nusifotografavo nuotaikingoje nuotraukoje.

Tokiu būdu kartu su keliais šimtais kitų mokyklų mes išreiškėme pritarimą švarios Lietuvos idėjai ir pasauliui be šiukšlių.

5a klasės vadovė Jolanta Leonavičienė