Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Mes nugalėjom!

Kauno „Vyturio“ gimnazijos 10 (II gimn.) klasių mokinių komanda tapo protmūšio „Nepriklausomybės kovos 1918-1920“ nugalėtoja!

2018 m. gruodžio mėn. 5 d. Kauno Jėzuitų gimnazijoje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 10 (II gimn.) klasių mokinių protmūšis „Nepriklausomybės kovos 1918-1920“. Jame dalyvavo net 11 komandų iš pagrindinių Kauno miesto gimnazijų: Kauno „Saulės“, KTU, Jėzuitų gimnazijos, Kauno inžinerijos licėjus ir kt. Tarp jų buvo Kauno „Vyturio“ gimnazijos 10 (II gimn.) klasių mokinių komanda. Tai IIg klasės mokiniai Domantas Bieliūnas, Liudas Tauperis ir Elvina Venckevičiūtė. Moksleivius konsultavo ir padėjo ruoštis istorijos mokytojas Lauras Bartninkas.

Protmūšį sudarė trys etapai, po kurių susumavus rezultatus paaiškėjo prizininkai ir nugalėtojai. Įveikę 10 stiprių komandų laimėjo Kauno „Vyturio“ gimnazijos komanda! Nugalėtojai buvo apdovanoti protmūšio organizatorių padėkos raštu, dovanomis ir ekskursija į Lietuvos kariuomenės štabą Kaune. Be to, komanda 2019 m. pavasarį bus apdovanota Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo diplomu.

Sveikiname komandą ir džiaugiamės laimėta pirmąja vieta.

Istorijos MM Lauras Bartninkas