Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Marija – XXI Lietuvos moksleivių saviraiškos konkurso „Mano Aleksandras Puškinas” laureatė!

1799 m. birželio 6 d. gimė žymiausias rusų rašytojas  Aleksandras Puškinas. Kasmet, pavasarį, poeto garbei Literatūrinis A. Puškino muziejus organizuoja Lietuvos moksleivių meninės saviraiškos konkursą „Mano Aleksandras Puškinas“. Konkurso dalyviai rašė rašinius, piešė, lipdė, siuvinėjo, kūrė kompiuterinius žaidimus ir net muziką. Apdovanojimai vyksta poeto gimimo dieną.

Konkurse dalyvavo net 220 dalyvių iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijos 7b klasės mokinė Marija Kliuzaitė pasirinko tikrai šiuolaikišką temą: „A. Puškino tinklaraštis: 7 dienos iš poeto Twitter’io,  Facebook’o ar Instagram paskyros“. Iššūkis buvo priimtas ir darbas pelnytai įvertintas. Marija – konkurso laureatė! Linkime  didžiausios sėkmės ir džiaugiamės kartu.

Rusų kalbos mokytoja Natalija Žuravliova