Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

LJA inovacijų ir verslumo stovykla mokiniams

Lietuvos Junior Achivement 2019 metų spalio 10 d. organizavo 12 valandų verslumo ir inovacijų stovyklą Kauno BLC verslo centre. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos I, II, III gimn. kl. mokiniai: Laurita Vaidelytė, Mykolas Giedraitis, Karolis Gaižauskas, Gustas Zelionka, Justas Grigonis, Almantas Juknys, Ieva Kazlauskaitė, Nojus Kačinskas, Jonas Sirtautas, Linas Baltrušis – Baltrušaitis, Martyna Baltaduonytė, Deimantė Konciūtė, Kotryna Adamonytė, Ernestas Palskys, Matas Stonkus, Gintautė Liubšytė.

Dalyviai intensyvios stovyklos metu generavo verslo idėjas, kūrė verslo planus, atliko įvairias užduotis bei klausėsi patyrusių pranešėjų iš verslo bendruomenės. Dalyvavimas šioje ir kitose verslumo stovyklose padrąsina mokinius pradėti mokomųjų bendrovių (MMB) veiklą ir įgyvendinti savo verslo idėjas.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė