Laimėjimai Nacionalinėje jaunųjų bendrovių mugėje „eXpo 2021“

Mūsų gimnazijos jaunoji bendrovė „Aquahealth+“ jau trejus metus „Vyturio“ vardą garsina miesto, regioniniuose ir tarptautiniuose renginiuose. Ekonomikos mokytojos Sandra Paštuolytė subūrė puikią komandą: Gabrielė Sarsadskich, Meda Kvietinskaitė, Viktorija Tyševičiūtė, Arnas Brusokas, kurie nuo dešimtos iki dvyliktos klasės dalyvavo savo įkurtos jaunosios bendrovės veiklose, ieškojo sprendimų ir atstovavo gimnazijai įvairiuose konkursuose.

Komanda „Aquahealth+“ gegužės 7 d. vykusioje nacionalinėje jaunųjų bendrovių mugėje „eXpo 2021“ laimėjo net dvi nominacijas.

• INOVATYVIAUSIOS VERSLO IDĖJOS 2021 APDOVANOJIMĄ, kurį įsteigė Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Dėkojame Jums, komanda, už puikų pasirodymą, antreprenerišką požiūrį, kūrybiškumą ir atkaklumą siekiant savo tikslų!  Mums buvo be galo įdomu stebėti Jūsų tobulėjimo ir augimo kelią, antrepreneriškus jaunosios bendrovės kalnelius ir pakilimus!  Didžiuojamės Jūsų įgytomis patirtimis ir kad turėjome galimybę Jums leisti patirti AcceleratorX jaunosios bendrovės kūrimo procesą! Siunčiame linkėjimus visiems komandos nariams, mokytojai (-ui) ir verslo mentoriams! Jūsų laukia naują patirtį dovanosiantis prizas!

Lietuvos Junior Achievement komanda ir LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovai

• ALUMNI LYDERYSTĖS 2021 APDOVANOJIMĄ, kurį įsteigė Junior Achievement Lietuva alumni.

Dėkojame Jums, komanda, už puikų pasirodymą, antreprenerišką požiūrį, kūrybiškumą ir atkaklumą siekiant savo tikslų! Mums buvo be galo įdomu stebėti Jūsų tobulėjimo ir augimo kelią, antrepreneriškus jaunosios bendrovės kalnelius ir pakilimus!  Didžiuojamės Jūsų įgytomis patirtimis ir kad turėjome galimybę Jums leisti patirti AcceleratorX jaunosios bendrovės kūrimo procesą! Siunčiame linkėjimus visiems komandos nariams, mokytojai (-ui) ir verslo mentoriams!

Lietuvos Junior Achievement komanda ir Junior Achievement Lietuva alumni atstovai