Kviečiame jungtis prie „ Acting Now for Future“ projekto komandos

Geros žinios Erasmus+ mainų projekto „ Acting Now for Future“ dalyviams bei norintiems prie jo prisijunti. Projekto įgyvendinimo laikotarpis pratęstas iki 2023 metų rugpjūčio 31 dienos.

Europai pamažu vaduojantis iš pandemijos, laisvėjant ribojimams tarp EU šalių ir nuo liepos mėnesio įsigaliojant žaliajam pasui, tikimės gyvų susitikimų ir mainų vizitų. Nors visus metus gyvenome karantino sąlygomis- projekte dalyvaujantys mokiniai jau spėjo susipažinti ir susidraugauti virtualių susitikimų metu. Paskutinis toks susitikimas vyko 2021 gegužės 24 d. Jo metu mokinių komandos iš Portugalijos, Estijos, Lietuvos, Graikijos ir Čekijos pasidalino tvaraus verslo idėjomis ir dalyvavo virtualiame žaidime- pabėgimo kambariuose, sprendė ekologinius galvosūkius. Žaidimo metu mokiniai taip susidraugavo, kad net atlikę užduotis, liko bendrauti Google Meet platformoje.

Iš viso per mokslo metus organizavome tris virtualius susitikimus mokiniams ir penkis susitikimus koordinuojantiems mokytojams.  Su nekantrumu laukiame naujų mokslo metų, kai galbūt galėsime susitikti gyvai.

Esi aktyvus, domiesi ekologija, nori tobulinti anglų kalbos žinias, mokaisi I-III gimnazijos klasėse – kviečiame jungtis prie „ Acting Now for Future“ komandos. Visos projekto veiklos finansuojamos Erasmus+ programos lėšomis.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė