Kviečiame dalyvauti anglų kalbos vertimų konkurse „Save the Earth!“

Kauno „Vyturio“ gimnazija organizuoja Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų I–III gimnazijos klasių mokinių užsienio (anglų) kalbos vertimų konkursą „Save the Earth!“, skirtą Žemės dienai. Konkursas vyks virtualioje www.microsoft.com aplinkoje, TEAMS platformoje 2022 m. kovo 22 d. 13 val.

Vertimų konkurse kviečiami dalyvauti Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų, gimnazijų 9-tų (I gimnazijos), 10-tų (II gimnazijos) ir 11-tų (III gimnazijos) klasių mokiniai. Konkurse gali dalyvauti po 1 mokinį iš kiekvienos klasės grupės (ne daugiau kaip 3 mokiniai) iš vienos ugdymo įstaigos.

Konkurso tikslai:  ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas, mokyti praktiškai pritaikyti turimas gimtosios ir užsienio (anglų kalbos) žinias, skatinti mokinių susidomėjimą aplinkos apsaugos problemomis, tvariu vystymusi, suvokiant, koks glaudus ryšys sieja žmogų ir jo aplinką, ugdyti kultūrinį ir meninį skonį, tobulinti gebėjimus perprasti įvairius kalbos atspalvius ir subtilybes bei skatinti mokinių kūrybinius polinkius, inicijuoti ir skatinti domėjimąsi vertėjo specialybe. Visa informacija konkurso nuostatuose (PDF, atsisiųsti).

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 9 (I gimnazijos) 10-tų (II gimnazijos) ir 11-tų (III gimnazijos) klasių mokinių registracija į konkursą vyksta iki 2022 m. kovo 18 d., 14 val.

Registracijos nuoroda https://forms.gle/UCVc5P2VRFnEJq2r

Prisijungimo informacija bus atsiųsta į mokyklas prieš dieną iki konkurso pradžios.

Kviečiame dalyvauti.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Daiva Visockienė