Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Kviečia tarptautinė KINGS olimpiada

Tarptautinė matematikos, pasaulio pažinimo, anglų ir lietuvių kalbos olimpiada KINGS kviečia mokinius ir mokytojus prisijungti!

KINGS – akademinė, inovatyvi, sparčiai auganti bendruomenė, siekianti užtikrinti olimpiados prieinamumą visiems mokiniams be išimties. NEMOKAMAI ir internetu vykstantis KINGS olimpiados kvalifikacinis etapas rugsėjo 30 – spalio 11 dienomis kviečia savo jėgas išbandyti:

2-12 klasių mokinius matematikos ir anglų kalbos olimpiadose!

2-8 klasių mokinius lietuvių kalbos olimpiadoje!

2-5 klasių mokinius pasaulio pažinimo olimpiadoje!

Įveikus KINGS kvalifikacinio etapo barjerą, mokiniams suteikiama galimybė dalyvauti KINGS finale ir apsilankyti Lietuvos aukštojo mokslo mokyklose – olimpiados centruose! Finalinio etapo dalyviai šį rudenį varžysis dėl 93 išmaniųjų prizų, tokių kaip:

I-oji vieta – Momentinis fotoaparatas (x31)

II-oji vieta – Belaidės ausinės (x31)

III-oji vieta – Išmanioji apyrankė (x31)

Prisijunkite prie daugiau nei 40 000 Lietuvos mokinių ir pasiruošti olimpiadoms galėsite kartu su KINGS pasirengiamaisiais testais asmeninėse paskyrose!

Užsiregistruoti labai paprasta:  www.kings.lt/registracija

Daugiau informacijos apie KINGS olimpiadas: www.kings.lt