Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Konstitucijos egzaminas – spalio 4 d.

Spalio 4 d. (ketvirtadienį) 9.00 val. gimnazijoje vyks Konstitucijos egzamino I-asis etapas.

Visuotinėje teisinių žinių įvertinimo akcijoje dalyvauti kviečiami 1–12 klasių bendrąjį lavinimą teikiančių mokyklų mokiniai. Konstitucijos žinias moksleiviai pasitikrinti galės dalyvaudami dviejuose egzamino etapuose:

I etapas

• Spalio 4 d., 9 val. I etapas mokyklose vyks per Konstitucijos egzamino pamoką.
  • Egzamino metu 1–4 klasių moksleiviai vykdys kūrybinę užduotį „Aš ir Tu – dar 100 metų kartu!“.
  • 5–7 klasių, 8–10 klasių ir 11–12 klasių moksleiviai savo Konstitucijos žinias galės pasitikrinti spręsdami testą. I etapo metu 5–12 kl. moksleiviai atsakinės į 30 uždarų klausimų. Mokiniai, teisingai atsakę į ne mažiau kaip 25 klausimus, bus kviečiami į II egzamino etapą.
  • Su egzamino organizavimo taisyklėmis susipažinti galima www.konstitucijosegzaminas.lt

II etapas

• Spalio 18 d., 9 val., etapas skirtas geriausiai I etape pasirodžiusiems 5–12 klasių moksleiviams.
  • Į antrą etapą patekę egzamino dalyviai (koordinatoriai) apie antro etapo organizavimą savo mokykloje bus informuoti individualiai.
  • Testą sprendusių vyresniųjų klasių mokinių atskirose (5-7 kl., 8-10 kl., 11-12 kl.) kategorijose bus išrinkta po tris nugalėtojus. Jiems bus įteikti organizatorių ir projekto partnerių įsteigti prizai.

Kūrybinė užduotis

• Nuo spalio 10 d. iki spalio 16 d. portale www.delfi.lt jo lankytojai bus kviečiami balsuoti už geriausiai kūrybinę užduotį atlikusių 1–4 klasių moksleivių darbus.
  • Kūrybinę užduotį atlikusių 1-4 klasių mokinių kategorijoje bus išrinkti 5 nugalėtojai. Jiems bus įteikti organizatorių ir projekto partnerių įsteigti prizai.
  • Su kūrybinio konkurso organizavimo taisyklėmis susipažinti galima www.konstitucijosegzaminas.lt