Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Konkurso „Pajausk rudenį Kauno senamiestyje – nuo tilto iki tilto“ laureatai

Kauno pedagogų kvalifikacijos centre įvyko miesto ugdymo įstaigų projekto – konkurso „Pajausk rudenį Kauno senamiestyje – nuo tilto iki tilto“, skirto Popiežiaus vizitui Lietuvoje, laureatų apdovanojimai. Konkurse dalyvavo 120 mokinių iš 23 Kauno miesto ugdymo įstaigų.
Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai itin noriai ir aktyviai dalyvavo, kūrė ir buvo puikiai įvertinti. Sveikiname Emiliją Keturakytę, Augustiną Snigiriovą, Neriją Burneikaitę ir Medą Kvietinskaitę (mokytoja J. Stravinskienė) savo amžiaus kategorijose užėmusius pirmąsias vietas, bei Eveliną Krajašaitę (mokytoja V. Paulaitienė), Gustę Lazarevičiūtę ir Moniką Mingaudaitę, Agnę Kazakevičiūtę ir Liepą Grybaitę užėmusias antrąsias vietas (mokytoja J. Stravinskienė). Dalinamės parodos ir apdovanojimų akimirkomis.

Dailės mokytoja Jurgita Stravinskienė