Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Konkurse „AIDS: geriau žinoti“ – 1 vieta

Kiekvienais metais gruodžio 1-ąją yra minima Pasaulinė AIDS diena. Norėdami paminėti šią svarbią datą, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, paruošė konkursą „AIDS: geriau žinoti“, skirtą 5-12 klasių mokiniams. Gruodžio 5 dieną vykusiame konkurse dalyvavo 20 komandų iš miesto bendrojo ugdymo mokyklų, tarp jų ir Kauno „Vyturio“ gimnazijos mokinių komanda.

Komandos turėjo atlikti namų darbus – paruošti komandos pristatymą, pagilinti žinias apie AIDS, konkurse susirungti protų mūšyje. Sveikiname IIg klasės mokinius Kariną Areškevičiūtę, Sauleną Kiškionytę, Neriją Burneikaitę, Ugnę Petrauskaitę ir Joną Kučinską, užėmusius 1 vietą Kauno mieste.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė