Silvija Jermakovaitė

Esu koncertmeisterė. 2007-2011-ais metais Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje mokiausi fortepijono specialybės pas puikią mokytoją ekspertę Laimą Aksamitauskienę. 2015-ais metais VDU Muzikos akademijoje baigiau fortepijono atlikimo meno bakalauro studijas pas prof. Roką Zubovą. Pas šį nuostabų dėstytoją 2017-ais metais ten pat įgijau ir fortepijono atlikimo meno magistro laipsnį. Akompanimento dalyką mokiausi pas dėstytoją Beatą Andriuškevičienę. 2018-ais metais baigiau Pedagogikos studijų programą Vytauto Didžiojo Universitete ir įgijau pedagogo kvalifikaciją.
Nuo 2015-ųjų metų dirbu Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje, esu koncertmeisterė ir papildomo fortepijono mokytoja. Grodama kartu su jaunaisiais muzikantais esu dalyvavusi daugybėje tarptautinių ir respublikinių konkursų, festivalių, nuolatos vykdome aktyvią koncertinę veiklą. Kaip koncertmeisterė turiu įvairios specifikos akompanavimo patirties, esu dirbusi su styginių, pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų, chorinio dainavimo specialybių mokiniais.
Mano geriausios pedagoginės savybės – nuoširdumas, gebėjimas empatiškai jausti mokinį, jo poreikius, visuomet mokomąjį dalyką aiškinti su šypsena. Manau mokinys pamokoje turi jaustis ramus, pasitikintis savo jėgomis, todėl ir stengiuosi būti tokia mokytoja, kuriai padedant jaunajam muzikantui gera augti, tobulėti, atsiskleisti.