Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Koncertas „Siurprizas“

Jau 22- ąjį pavasarį mūsų gimnazijoje nuskambėjo koncerto „Siurprizas“ garsai. Kovo 28 – 29 d.d. tradiciniame renginyje I – III klasių mažieji muzikantai turėjo galimybę pasirodyti scenoje ir pagroti pačiais įvairiausiais muzikos instrumentais. Koncerto vedėjos, mokytojos Monika Jurgilaitė, Skaidrė Maldonienė ir Daina Skudžinskaitė, sukūrė ypatingai šventišką nuotaiką, kurią pagyvino gausių žiūrovų plojimai bei atlikėjams įteiktos atminimo dovanėlės. Koncerto pabaigoje gimnazijos direktorės A. Bancevičienės įsteigtais prizais džiaugėsi patys ryškiausi atlikėjai. Vieningu mokytojų komisijos sutarimu ryškiausių ir drąsiausių atlikėjų nominacijomis bei prizais apdovanoti I klasės mokiniai Paulius Vonžodas (akordeonas), mokytoja R.Labanauskienė, ir sesės Liepa ir Saulė Juciūtės (smuikas ir fortepijonas), mokytojos J.Tervydienė, S.Maldonienė, II klasės mokiniai Gytis Taparauskas (akordeonas), mokytoja R.Labanauskienė, ir Samanta Ana Kaupelytė (smuikas), mokytoja D.Sūnelaitienė, III klasės ugdytiniai Ema Vobolytė (fleita), mokytoja Z.Labutienė,ir Greta Toliušytė (kanklės), mokytoja M.Jurgilaitė.
Sveikiname visus koncerto dalyvius ir dėkojame organizatoriams už gražų pavasarinį renginį.

Fortepijono mokytoja Aušra Banaitienė