Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Koncertas ,,Lietuviškos muzikos pynė“

Lapkričio 8 dieną Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus fortepijono grupės mokiniai ir mokytojai surengė koncertą Vilniaus Nacionalinio muziejaus Signatarų namuose, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės 100-čiui ir „Vyturio“ gimnazijos 50-čiui. Koncerto ,,Lietuviškos muzikos pynė“ garsai skambėjo  svarbioje Lietuvai Signatarų namų erdvėje, kur buvo pasirašytas ir dabar eksponuojamas 1918 metų Vasario 16-osios Lietuvos valstybės Nepriklausomybės Aktas. Išnaudota unikali galimybė susipažinti su Lietuvos istorija „vyturiečių“ atliekamos lietuviškos fortepijoninės muzikos fone.

Gimnazijos mokinių ir mokytojų koncertinė išvyka į Vilnių baigėsi apsilankymu Rasų kapinėse. Skambant giesmei „Lietuva brangi“  uždegėme žvakeles ant Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro dr. J. Basanavičiaus ir Lietuvos Nepriklausomybės kovose žuvusių karių kapų. Susimąstėme apie praeities svarbą dabarčiai. Kiekvienas turime suvokti, kad nuo mūsų kasdieninių pastangų priklauso ne tik dabartis. Dabar mes kuriame Lietuvos ateitį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanda Zemlevičienė