„Kelionė į Majamį“ su Online Bilingual Academy

Virtualios pamokos gali suteikti neįtikėtinų galimybių. Ar patikėsite, kad per didžiausią pūgą šaltą sausio trečiadienį galima nukeliauti į saulėtą Majamį. „ Jeigu skrendi su Vyturio avialinijomis – taip,“ – sako mūsų gimnazijos septintokai. Sausio 27 dieną kartu su 7a klase ir mokytojomis Daiva Visockiene, Vaida Varžgaliene, Lina Melioniene dalyvavome tiesioginėje anglų kalbos ir geografijos pamokoje, į kurią mūsų mokinius pakvietė Online Bilingual Academy.  Nerimavome dėl interneto ryšio ir laiko skirtumo – Majamyje buvo 6 valanda ryto, Kaune jau 13 valanda dienos. Dėstytojas mus pasitiko su tikra amerikietiška energija, kiekvieną prisijungusį mokinį pasveikino, paklausinėjo apie hobius, pomėgius, šeimą. Po draugiškų pokalbių jauduliui atlėgus visi pradėjome kelionę po Majamį. Sužinojome miesto įkūrimo istoriją, susipažinome su gamta ir gyvūnija, lankėmės Star Island, kur poilsiauja sporto, šou pasaulio žvaigždės. Septintokai be išankstinio pasiruošimo turėjo  papasakoti ir apie Lietuvą bei Kauną. Viskas vyko  neplanuotai ir aktyviai.

Dalinamės septintokų įžvalgomis: „Pamoka buvo labai aktyvi ir įdomi, esu sužavėta ir pilna emocijų“;Tai buvo pirmas kartas , kada bendravau su amerikiečiu… ir kas galėtų patikėti, kad tai įvyks karantino metu“;  „Buvo smagu, kai supratau , kad laisvai galiu susišnekėti su užsieniečiu“; „Mokytojas buvo labai išradingas, atsimenu viską, ką pasakojo – kad Majamį įkūrė moteris, kad įdegio kremas buvo išrastas Majamyje, kad jūros gėrybės Majamyje pigesnės už mėsos produktus“;  „Smagu, kad kiekvieną pakalbino, kad domėjosi Lietuva“.

Gimnazijos anglų kalbos mokytojų bendradarbiavimas su Online Bilingual Academy tęsiasi. Vasario pabaigoje į virtualią pamoką jau pakviesti ir aštuntokai.

Anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė